Den Norske filmfestivalen
 

OM FESTIVALEN

  Facebook twitter twitter

Festivalstab

   
Her finner du en oversikt over festivalstaben med mobilnummer, e-post adresser og annen nyttig informasjon.

Festivaldirektør
Gunnar Johan Løvvik
Telefon: +47 52 74 33 75
Mobil: +47 901 66 373
E-mail: gjl@filmfestivalen.no

Programsjef
Håkon Skogrand
Telefon: + 47 22 47 46 23
Mobil: + 47 908 62 055
E-mail: haakon@kino.no

Festivalprodusent
Tonje Hardersen
Mobil: + 47 92 83 05 59
E-mail: tonje@kino.no

Festivalkoordinator/produksjonsleder
Eli Drevland
Telefon: + 47 52 74 33 72
Mobil: + 47 915 89 003
E-mail: eli.drevland@haugesund.kommune.no

Pressekontakt
Tonje Finvold Lacher
Mobil: +47 906 51 019
E-mail: tonje.lacher@kulturmeglerne.no

Programsjef New Nordic Films
Gyda Velvin Myklebust
Mobil: + 47 93 66 94 20
E-mail: gyda@kino.no

Koordinator New Nordic Films
Roger Grosvold
Mobil: +47 45 44 98 48
E-post: roger@kino.no

Kinosjef, Edda kino Haugesund
Marit Sætre
Telefon: +47 52 71 90 08
Mobil: +47 41 10 57 22
E-mail: marit.saetre@haugesund.kommune.no

Gjestekoordinator
Grethe Næss
Telefon: + 47 22 47 46 26
Mobil: +47 93 63 64 98
E-mail: grethe@kino.no

Gjestekoordinator Amandanominerte
Margaret Alendal
Telefon: + 47 52 74 33 76
Mobil: + 47 91 54 43 68
E-mail: margaret.alendal@haugesund.kommune.no

Amandasekretær
Astri Dehli Blindheim
Telefon: +47 22 47 45 79
Mobil: +47 93 04 46 87
E-mail: astri.blindheim@nfi.no

Reise og opphold:
Congress Service
Telefon: + 47 52 71 36 36
E-mail: post@congress.no

Printkoordinator
Ane Aanestad
Telefon: +47 93 68 36 55
E-mail: ane@kino.no

Teknisk leder
Thor Vidar Hjelmervik
Telefon: +47 97 03 00 55
E-mail: thor.vidar.hjelmervik@gmail.com

Konserthussjef Festiviteten
Tom Erik Anfinsen
Telefon: +47 52 74 33 90
Mobil: +47 90 13 02 88
E-mail: tom.erik.anfinsen@haugesund.kommune.no

Transportansvarlig i Haugesund:
Kåre Johannessen
Phone: +47 90 06 40 18
E-mail: filmfestivaltransporten@haugesund.kommune.no

 
Festivaldirektør Gunnar Johan Løvvik (Foto: Helge Hansen)
Festivaldirektør Gunnar Johan Løvvik (Foto: Helge Hansen)
Programsjef Håkon Skogrand (Foto: Helge Hansen)
Programsjef Håkon Skogrand (Foto: Helge Hansen)
Festivalprodusent Tonje Hardersen (Foto: Helge Hansen)
Festivalprodusent Tonje Hardersen (Foto: Helge Hansen)
Festivalkoordinator Eli Drevland (Foto: Helge Hansen)
Festivalkoordinator Eli Drevland (Foto: Helge Hansen)
Programsjef for New Nordic Films, Gyda Velvin Myklebust (Foto: Helge Hansen)
Programsjef for New Nordic Films, Gyda Velvin Myklebust (Foto: Helge Hansen)
Kinosjef for Edda Kino, Marit Sætre (Foto: Karl Svedung)
Kinosjef for Edda Kino, Marit Sætre (Foto: Karl Svedung)

 
 
 
 
  Den norske filmfestivalen, Postboks 145 , 5501 Haugesund   |   Tlf: +47 52 74 33 70 / Fax: + 47 52 74 33 71   |